איך בוחרים מיקום טוב למשרד בתל אביב

תל אביב היא בירת העסקים הפיננסיים של ישראל, עיר שנחשבת למבוקשת ביותר על ידי חברות ואנשי עסקים. יש בה אין ספור משרדים ורק במגדלי היוקרה של תל אביב נמדדו מעל למיליון מ”ר של משרדים עם תפוסה של קרוב ל-100%.

מדוע דירה חדשה עדיפה על דירה מיד שנייה?

אם אתם רוצים לרכוש דירה, בין אם היא דירה להשקעה ובין אם היא דירה למגורים, עומדות בפניכם שתי אופציות אופציה אחת היא לקנות דירה מיד שנייה, דירה שכבר גרים או גרו בה והאופציה השנייה היא לקנות דירה חדשה מקבלן, דירה שאתם או הדיירים מטעמכם תהיו הראשונים להיכנס אליה. אז מה עדיף? נתחיל מהתשובה – דירה חדשה כמובן. אבל למה? הנה כמה סיבות שכדאי שתדעו עליהן:

פרוייקט תמ”א 38 בגבעתיים

מדינת ישראל היא מקום בו יש לא מעט סיכונים, שעל חלקם יש לנו שליטה ועל חלקם לא. מה שאין לנו שליטה אליו אלו בעיקר אסונות טבע שעלולים להתרחש, ואחד מהם הוא רעידת אדמה עתידית. לפי המומחים, זו כבר לא שאלה של האם תהיה רעידת אדמה חזקה בישראל אלא מתי תהיה רעידת אדמה כזו, ומה שיש לנו לעשות הוא אך ורק להיערך אליה בשביל להקטין כמה שניתן את כמות הנפגעים הפוטנציאלית כמו גם לתרגל את הרשויות.

נדל”ן ברעננה – איפה הכי כדאי לקנות נדל”ן להשקעה.

את העיר רעננה כולם מכירים ואכן, זו אחת הערים המתפתחות בישראל, עיר עם אוכלוסייה מגוונת ועם היסטוריה, תרבות, אזורי תעשייה והרבה חיים.

חמישה טיפים לבחירת דירה בירושלים

ירושלים, העיר שחוברה לה יחדיו, היא אחת הערים המבוקשות למגורים בישראל. די מיותר להסביר את החשיבות שלה ובכל זאת, זאת עיר שמקודשת לשלוש הדתות ומעבר להיותה עיר הבירה שלנו, היא סמל לשילוב של יופי ואוירה מיוחדת. מי שמחפש דירה בירושלים יכול להתבלבל משלל האופציות הקיימות בעיר, שלל השכונות שלכל אחת מהן יש את היתרונות והחסרונות שלה. אבל הנה חמישה טיפים או נכון יותר להגיד, 5 נקודות עניין בעיר שצריך לתת עליהם את הדעת כששוקלים האם לגור בעיר ובעיקר, איפה לגור בה.

פרויקט תמ”א 38 בכפר סבא – כל מה שצריך לדעת

אם אתם דיירים בבניין שנבנה לפני שנת 1980, סביר להניח שאתם גרים בבניין שנבנה בתקן הבנייה הישן. תקן זה אינו עמיד בפני רעידות אדמה ויש צורך לחזק את המבנה בו אתם גרים. זו אחריות של המדינה ובדיוק בגלל זה יצאה לדרך תמ”א 38, שהיא תוכנית לחיזוק מבנים שהוכנה באמצעות המועצה הארצית לתכנון ולבנייה. תמ”א 38 באה לענות על הצורך במימון חיזוק המבנים וזאת על ידי תמריצים שונים ליזמים ולקבלנים.

נדל”ן בתל אביב – 5 טיפים שחייבים לדעת לפני רכישת דירה

תל אביב הידועה בכינוייה – העיר ללא הפסקה, היא גם עיר שוקקת חיים בכל מה שקשור בנדל”ן. מתבצעות בה כל הזמן עסקאות ונמכרות בה לא מעט דירות, ונכון שהמחירים הם כאלו שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו אך מי שמחפש טוב, יוכל למצוא אולי משהו שמתאים למידות שלו – לצרכים שלו וליכולות שלו. אם גם אתם מחפשים דירה בתל אביב, הנה כמה טיפים וכמה דברים שאתם חייבים לדעת לפני.

פרויקט תמ”א 38 בהרצליה – כל מה שצריך לדעת

מדינת ישראל היא מדינה שיש בה לא מעט סיכונים, כשהסיכון העיקרי המוכר הוא הסיכון הביטחוני. יש תקופות שקטות יותר ושקטות פחות, ולא מעט משאבים מושקעים בשמירה על בטחון המדינה. אך יש סיכון נוסף בישראל שלא נוגע לאף גורם אנושי. הסיכון הוא סיכון מפני רעידת אדמה חזקה, רעידת אדמה שתזרע הרס רב ותגבה קורבנות והמומחים מזהירים מפני רעידת אדמה כזו כבר שנים ארוכות.

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים דירה למגורים

רכישת דירה למגורים היא החלום של רבים ובעיקר של זוגות צעירים. רכישת דירה יכולה להיות של דירה חדשה מקבלן או דירה מיד שנייה, אך בכל מקרה אצל רובינו זו תהיה העסקה המשמעותית ביורת שנעשה בחיינו. דירה למגורים בשונה מדירה להשקעה צריכה להיות מתאימה לנו לא רק בגודל שלה ובמראה שלה אלא גם במה שהסביבה שלה מציעה ובאפשרויות סביבה. אז אם החלטתם לרכוש דירה למגורים, הנה כמה טיפים על מה כדאי לבדוק ומה חשוב לוודא.

פרויקט תמ”א 38 – ברעננה כל מה שצריך לדעת

השאלה האם תהיה רעידת אדמה חזקה בישראל כבר מזמן לא שאלה אלא עובדה. כל המומחים קובעים שרעידת אדמה חזקה בישראל היא עניין של זמן, מכיוון שאנו נמצאים על השבר הסורי אפריקאי ובעבר כבר היו רעידות אדמה חזקות. ממשלת ישראל חייבת להתכונן לרעידת אדמה כזו, חייבת לעשות הכול על מנת לשמור על חייהם של האזרחים ולהקטין את כמות הנפגעים והנזק עד כמה שאפשר, ובדיוק בגלל זה יש את תמ”א 38.

5 טיפים לפני רכישת דירה בקריית אונו

אז החלטתם בשעה טובה לרכוש לעצמכם דירה. אתם מגשימים חלום של לא מעט אנשים, ואכן דירה היא ההוצאה המשמעותית ביותר שכנראה תהיה לכם בחיים. קריית אונו היא עיר מצוינת לרכוש בה דירה מכיוון שהיא קרובה להכל ונמצאת במרכז, זו היא עיר מטופחת ועיר עם אוכלוסיה בחתך סוציואקונומי גבוה.

פרויקט תמ”א 38 ראשון לציון – כל מה שצריך לדעת

מדינת ישראל היא אחת המדינות המאוימות בעולם אם לא המאוימת ביותר. הוצאות הביטחון שלה ביחס לתקציב המדינה הן כמעט בלתי נתפסות, ובשביל להצליח לממן את הביטחון צריך לקחת ממקום אחר.

פרויקט תמ”א 38 בתל אביב – כל מה שצריך לדעת

מדינת ישראל היא מדינה שיש בה לא מעט אתגרים. האתגרים הללו הם לפעמים כלכליים וברוב הזמן הם בטחוניים, ומסתבר שכנראה אין לנו מספיק צרות, אנחנו צריכים עוד סיכון שאין לנו נגיעה בו, הסיכון של רעידת אדמה. יש אזורים בישראל ש”יושבים” על מפגש בין שני לוחות טקטוניים, מה שאומר שכשתתרחש רעידת אדמה היא עלולה להיות חזקה ולגרום ללא מעט הרס.

5 טיפים לפני רכישת דירה בפתח תקווה

פתח תקווה הפכה לאחת הערים המבוקשות בישראל. אם פעם היה לה שם של עיר לאנשים מבוגרים, היום היא עיר שוקקת חיים שמושכת אליה עוד ועוד צעירים.

פרויקט תמ”א 38 קריית אונו – כל מה שצריך לדעת

בשביל להבין מהי תוכנית תמ”א 38 צריך להבין קודם מהי הסכנה ברעידת אדמה בישראל. מדינת ישראל היא מדינה שמשופעת בצרות, אך מעבר לכל אלו שקיימות יש גם את החשש מפני רעידת אדמה.

פרויקט תמ”א 38 רמת גן – כל מה שצריך לדעת

רמת גן היא אחת הערים היפות והמושקעות בישראל. זו היא עיר שנמצאת במרכז, ליד הכל וקרוב להכל, עיר שמוכה לתל אביב הגדולה עם אין ספור מקומות בילוי ותרבות.

5 טיפים לפני רכישת דירה בהוד השרון

הוד השרון היא עיר בדרום נפת השרון עיר שגובלת בדרומה עם פתח תקווה, מצפון מזרח עם כפר סבא וממערב עם הרצליה ורמת השרון. הוד השרון נחשבת לעיר עם אוכלוסייה במעמד סוציואקונומי בינוני – גבוה ורבים בוחרים בה הן בגלל המיקום, הן בגלל האוכלוסייה והן בגלל מרקם החיים הנוח בה.

ההבדלים בין השקעת נדל”ן של משרדים לבין מגורים

אם בעבר נדל”ן למגורים היה כמעט אפיק ההשקעה היחיד בנדל”ן, בשנים האחרונות המשקיעים מחפשים משהו אחר, משהו בטוח יותר, רווחי יותר וגם זול יותר.

איך בוחרים מיקום טוב למשרד בירושלים

אם אתם מחפשים מקום טוב למשרד שלכם, ירושלים מציעה לכם לא מעט אפשרויות. יש אזורי תעשייה ואזורים בהם יש חברות הייטק וסטארט אפ, יש משרדים בשכונות שונות בעיר, בגדלים שונים ועם מפרטים שונים.

איך בוחרים מיקום טוב למשרד בחיפה

החלטתם לעבור למשרד אחר? שיהיה בשעה טובה… אין כמו מעבר למקום חדש בשביל לתת לעסק זריקת מרץ, ואם הוא משרד נוח יותר אז עוד יותר… בחיפה יש לא מעט משרדים שמוצעים, משרדים שעונים על צרכים שונים, כאלו שמתאימים לרבים ולאחרים הרבה פחות.

איך בוחרים מיקום טוב למשרד בפתח תקווה

בשעה טובה החלטתם לעבור למשרד אחר. יכול להיות שעבדתם מהבית והחלטתם שזה לא בשבילכם ואתם צריכים משהו יותר רציני ויכול להיות שעבדתם במשרד אבל אתם צריכים יותר מקום כי התרחבתם או שאתם עוברים מכל סיבה אחרת שהיא.

איך בוחרים מיקום טוב למשרד בבאר שבע

חיפוש משרד חדש לעסק הוא דבר מרגש. בדרך כלל זה כי העסק מתרחב וצריך משרד גדול יותר או שהעבודה עד עכשיו התנהלה מהבית ועכשיו צריך כבר לעבור למשרד מסודר יותר, משרד אמיתי שיספק את אווירת העבודה המתאימה.

מדוע חשוב לתכנן משרד מודרני בפרוייקט משרדים חדש?

אם אתם עומדים לתכנן משרד בפרוייקט משרדים חדש, זה חייב להיות משרד מודרני. המשרדים של היום הם לא המשרדים של פעם והעובדים היום מחפשים אוירה צעירה, מודרנית ופרודוקטיבית. אם בעבר משרדים היו אישיים, כל עובד או מקסימום שני עובדים היו עובדים בחדר משלהם, הרי שהיום המונח חלל עבודה “אופן ספייס” כבש את עולם המשרדים והעבודה.

טיפים לרכישת דירה מקבלן

החלטתם לרכוש דירה מקבלן? מזל טוב! זו התרגשות עצומה בשבילכם, הידיעה שעוד מעט תיכנסו לבית משלכם, בית שיהיה העוגן שלכם והמקום שהוא רק שלכם, ובעיקר, בית חדש שתוכלו לעצב כרצונכם.

האם רכישת משרד להשקעה היא השקעת נדל”ן מניבה?

יכול להיות שיצאתם לפנסיה עם סכום כסף שחסכתם לעצמכם ויכול להיות שאתם עצמאיים שהגעתם לגיל 65 ואתם מחפשים נכס שיניב לכם הכנסה חודשית קבועה, יכול להיות שהשתחררה לכם איזו קרן השתלמות של כמה מאות אלפי שקלים ואתם מחפשים מה לעשות איתה ויכול להיות שקיבלתם ירושה ואתם רוצים למנף אותה.

מה החשיבות של מיקום הדירה ברכישת דירה למגורים?

יכול להיות שאתם זוג צעיר שזה עתה התחתן ומתכנן את עתידו ויכול להיות שאתם כבר נשואים כמה שנים ואפילו יש לכם ילדים, ויכול מאוד גם להיות שאתם לא צעירים אבל רוצים לעשות שינוי בחיים מה שמוביל את כל האפשרויות הללו לרכישת דירה למגורים. רכישת דירה למגורים היא לא דבר של מה בכך. זו העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר שתעשו ככל הנראה בחייכם ויש לה השלכות מרחיקות לכת. זו גם לא דירה להשקעה ולכן יש פרמטרים שונים שאתם צריכים לקחת בחשבון. אתם צריכים לברר כמה דברים אבל לפני הכול – צריכים לוודא שמיקום הדירה מתאים לכם.

מה החשיבות של תחבורה ציבורית באזור מגורים?

החלטתם בשעה טובה לקנות דירה חדשה. ההתרגשות בעיצומה ואתם מתחילים לברר בנוגע לאופציות העומדו בפניכם. אתם מחפשים אזור טוב לגור בו או להשקיע בו, מחפשים בו את החינוך, את מרכזי הספורט, את השטחים הירוקים ואת הפארקים הציבוריים, מוודאים שיש תשתיות טובות באזור ומהו סוג האוכלוסייה בכל מקום פוטנציאלי.

האם יש חשיבות לחברת התחזוקה של הבניין ברכישת דירה למגורים?

בשביל להבין את התשובה לזה כדאי ללכת קצת אחורה ולהבין קודם מהי חברת תחזוקת בניינים. לכל אחד יש את הבית שלו לו הוא אחראי וכשצריך לתקן משהו, לנקות את הבית או לעשות כל דבר אחר בשביל לתחזק אותו, בעל הבית או מישהו אחר מדיירי הבית ידאג לזה.

מה החשיבות של מיקומי הגנים ובתי הספר בקניית דירה חדשה?

אם אתם מחפשים דירה חדשה לקנייה סביר מאוד להניח שאתם זוג צעיר או משפחה קטנה בתחילת דרכה. זה בדיוק הזמן לקנות דירה, בשנים בהם המשפחה מתבססת ומתמקמת באזור ובצורת חיים בה היא רוצה לחיות, ויש פרמטרים רבים שצריך לקחת בחשבון כשמחפשים דירה וספציפית למשפחה עם ילדים.

מה החשיבות של מרכזי קניות ברכישת דירת מגורים

קניית בית היא דבר מרגש והיא משהו שלא עושים הרבה פעמים בחיים ולמעשה, ברוב המקרים לא יותר מפעם אחת. זו עסקה שצריכה להיות מחושבת הן בכל מה שקשור לפן הכלכלי והן בכל מה שקשור לפן הפיזי, וכמובן, צריך לערוך לא מעט בירורים בשביל לקבל את ההחלטות הנכונות. רכישת דירה היא לא דבר של מה בכך ואחד הדברים המשמעותיים ביותר הוא ההחלטה על מיקום הבית עתידי.

5 טיפים לפני רכישת דירה בתל אביב

החלטתם לקנות דירה בתל אביב? מזל טוב! אין ספק שהבחירה ב”עיר ללא הפסקה” היא בחירה נבונה, והראיה לכך היא רבים רבים שרוצים להשקיע בעיר, בין אם הם תושבי ישראל ובין אם הם תושבי חוץ.

האם כדאי לרכוש דירה להשקעה בתל אביב?

תל אביב, העיר ללא הפסקה היא עיר שמאז ומתמיד היתה מוקד משיכה למשקיעי נדל”ן. תל אביב היא יעד חם קודם כל בשל המיקום שלה, מרכז הארץ, הלב הפועל של מדינת ישראל בכל תחום שהוא – תיירותי, כלכלי וחברתי, ומסיבות רבות אחרות כמו תחבורה, בילויים, התפתחות, מרכז סחר ועוד סיבות רבות אחרות. צעירים שמצליחים לרכוש דירה בתל אביב בשביל השקעה עושים קפיצת מדרגה משמעותית בכל הנוגע למצב הכלכלי שלהם.

האם כדאי לרכוש דירה להשקעה בירושלים?

ירושלים, עיר הבירה של ישראל היא גם עיר בעלת ביקוש רב ברוב האזורים והשכונות בה. זו היא עיר שמקודשת כידוע לשלוש הדתות ומהווה עלייה לרגל עבור רבים ברחבי העולם, עיר מסקרנת שיש בה הכול מהכול. ירושלים היא גם מוקד משיכה למשקיעי נדל”ן שמחפשים את העסקה הבאה, אך לא רק למשקיעי נדל”ן ישראליים אלא גם למשקיעים זרים שרואים בעיר מקום מתפתח שהביקוש אליו רק ילך ויגבר.

האם כדאי לרכוש דירה להשקעה בקריית אונו?

בשנים האחרונות יש יותר ויותר משקיעי נדל”ן. פעם היו אלו משקיעים מקצועיים, כאלו שזהו עיקר עיסוקם, אך היום המשקיעים הם כל אחד שרוצה שיהיה לו נכס עתידי, שתהיה לו “פנסיה” משכירות על הנכס שלו ושהכסף שלו ילך למקומות הנכונים. השקעה בנדל”ן היום כמעט בכל מקום בישראל היא השקעה בטוחה, מכיוון שהמגמה היא עליית מחירים כל הזמן ולא נראה שהמגמה הזו תשתנה בשנים הקרובות.

מה מספר החדרים המומלץ בעת קניית דירה למגורים?

קניית דירה למגורים היא צעד משמעותי מאוד. היא צעד משמעותי גם כי אתם עומדים לקבוע את משכנכם לשנים הקרובות, באיזו סביבה תחיו ובאיזו סביבה יגדלו הילדים שלכם (אם הם קטנים) אילו אפשרויות לחינוך יהיו ומי תהיה החברה שלכם ושל בני המשפחה, וכמובן, צעד כלכלי משמעותי.